Twój biznes w naszej aplikacji

W Hexcode lubimy wyzwania. Uważamy, że każda organizacja jest wyjątkowa. Dlatego do każdego nowego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Razem z Tobą chcemy budować optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci na uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas analizy zapoznajemy się z Twoimi potrzebami biznesowymi, skupiając się na tym, jak usprawnić Twój biznes, nie zapominając przy tym o minimalizacji kosztów i zwiększeniu wydajności. Podczas planowania i realizacji projektu stawiamy na sprawdzone technologie. Nasze aplikacje są elastyczne i otwarte na przyszłe modyfikacje.

 

Nasze specjalizacje:

Aplikacje webowe - projektujemy, wdrażamy i rozwijamy systemy dopasowane do potrzeb i procesów biznesowych

Aplikacje mobilne - widzimy, jak zmienia się otoczenie biznesu, dlatego też jesteśmy gotowi, żeby zaproponować Ci systemy, również ze złożoną logiką biznesową, na najczęściej wykorzystywanych przez użytkowników końcowych platformach mobilnych (Windows Mobile, iOS/Apple, Android)

Aplikacje współdzielenia informacji i obiegu zadań - opracujemy dla Ciebie system Workflow, a następnie dostosujemy go do Twoich potrzeb

Integracja z innymi systemami - wiemy, jak ważne jest dla Ciebie usprawnienie codziennej pracy i automatyzacja działań, które czasami wykonujesz w kilku systemach. Podczas analizy rozpoznajemy Twój biznes, znajdujemy obszar do usprawnień i integrujemy nasze rozwiązania z tym, z czego korzystasz (systemy ERP, BI, inne systemy branżowe)

Parametryzacja i wdrożenia rozwiązań gotowych - jeśli poszukujesz rozwiązania sprawdzonego w firmach i organizacjach na całym świecie, a jednocześnie chcesz je dopasować do swoich procesów biznesowych, zwróć się do nas - z powodzeniem przeprowadzamy projekty związane z platformami Microsoft, takimi jak MD CRM, SharePoint, Exchange.

 

Nasza oferta w zakresie aplikacji dedykowanych obejmuje etapy:

  • analiza potrzeb biznesowych
  • prace projektowe (zawsze wykonywane we współpracy z Twoim zespołem)
  • prace programistyczne
  • testowanie aplikacji
  • wdrożenie
  • integracja stworzonego oprogramowania z systemami informatycznymi używanymi w Twojej organizacji
  • szkolenie przyszłych użytkowników
  • wsparcie powdrożeniowe, asysta startowa, stała opieka serwisowa (SLA)

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved