Cached Credentials i Pass-The-Hash: Rozkład na czynniki pierwsze – Useful Hacking Series na żywo!

Hexcode i Paula Januszkiewicz zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Useful Hacking Series. Atrakcją wydarzenia będą dwa wykłady, które poprowadzą Enterprise Security MVP: Paula Januszkiewicz i Grzegorz Tworek.

 

2014-06-30 18.04.37 003_12k

Spotkanie rozpocznie się w czwartek 22 października o godzinie 18:00 w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w Warszawie i tradycyjnie będzie podzielone na dwie części: merytoryczną oraz networkingową.

 

W czasie pierwszej części uczestnicy wezmą udział w dwóch wykładach eksperckich prowadzonych przez wieloletnich Enterprise Security MVP. W czasie spotkania wystąpią:

Grzegorz Tworek - Co nowego w klastrach Windows Server 2016?

Paula Januszkiewicz - Cached Credentials i Pass-The-Hash: Rozkład na czynniki pierwsze.

 

Po prelekcjach uczestnicy wezmą udział w drugiej części - degustacji whisky single maltprowadzonej przez redaktorów serwisu Whisky My Wife. Uczestnicy poznają wiele ciekawostek na temat  produkcji i gatunków whisky single malt.

 

2014-10-21 19;13;017_f _1280

"To już trzecie spotkanie Useful Hacking Series na żywo. W czasie naszych spotkań oferujemy możliwość merytorycznej rozmowy na tematy Security z naszymi ekspertami bezpieczeństwa IT. Tym razem po raz pierwszy przygotowaliśmy aż dwa merytoryczne tematy i dwoje znakomitych prelegentów. Seria artykułów Useful Hacking Series niezmiennie przyciąga nowych zainteresowanych. Widzimy, że tematy bezpieczeństwa IT związane z promowanym przez nas Security Awareness są bardzo aktualne. Cieszymy się, że uczestnicy wykładów Pauli Januszkiewicz wracają do nas po więcej specjalistycznej wiedzy. Na spotkanie zapraszam wszystkich specjalistów IT, którym temat Security Awareness leży na sercu." - powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń IT w Hexcode.

 


Hexcode jest dystrybutorem Useful Hacking Series, serii artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Opracowane przez Paulę Januszkiewiczporady są kierowane do specjalistów ds. bezpieczeństwa infrastruktury i administratorów IT. Ich celem jest pokazanie,  jak działają hakerzy. Odbiorcy serii mogą zapoznać się miedzy innymi z tematami: How to Reset Admin's Password…Illegally, Measuring Web Server's Performance, Network Sniffing Techniques itd.


Liczba miejsc na spotkanie Cached Credentials i Pass-The-Hash: Rozkład na czynniki pierwsze jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się już teraz!

 

 

Prelegenci: CQURE Academy team

Grzegorz Tworek 

Grzegorz Tworek

Grzegorz ma olbrzymie doświadczenie z tematyki: Virtualization, Security, Infrastructure and Operating System Internals. Jest niezwykle ceniony w środowisku specjalistów: Virtualization, Security, Clustering. Posiada tytułMVP i MCT, swój pierwszy certyfikat Microsoft otrzymał w 1998 roku. W szkoleniach wykorzystuje swoje praktyczne doświadczenie z racy konsultanta w latach 1999-2010. Praca konsultanta jest jego pasją. Posiada dostęp do kodu źródłowego Microsoft, został wyróżniony tytułemMicrosoft Security Trusted Advisor.

Prowadzi szkolenia z tematyki:Security, Operating Systems, Windows Internals, Internet Information Services, Virtualization Technologies and Product (Microsoft) Active Directory, Powershell i kilku innych technologii Microsoft.

Posiadane tytuły: MCT, MCSE, MCDBA, MTA, MCP, MCP+I, MCSA, MCITP, MCTS.

 

Paula Januszkiewicz Hexcode 2014

Paula Januszkiewicz

Topowa prelegentka na wielu światowych konferencjach m.in. Microsoft Ignite, TechEd North America, TechEd Europe, TechEd Middle East, TechEd Russia, RSA China, CyberCrime Security Forum, Secure NASK, ARES i wielu innych poświęconych bezpieczeństwu, zajmując zawsze najwyższe miejsca. Regularnie uczestniczy w beta-testach systemów operacyjnych, a także oprogramowania skanującego. Jako jedna z dwóch osób w Polsce, należy do programuMicrosoft Security Trusted Advisor, uznana za osobę opiniotwórczą w obszarze bezpieczeństwa. Posiada następujące tytuły Microsoft: MCT, MCSE/A+S, MCTS (SA, EA), MCITP, MCDBA, MCP, została także uhonorowana tytułemMVP Enterprise Security. Aktywny trener, prowadzi autorskie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. Członek zespołu Microsoft Springboard. Posiada dostęp do kodu źródłowego Windows.

Posiadane tytuły:MCP/MCSA/MCDBA/MCSE+S/MCTS/MCITP/MCT.

 

 

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved