Hexcode oferuje specjalistyczne szkolenia IT w Hiszpanii, Argentynie i Kolumbii

Hexcode podejmuje współpracę z Edgarem Gomezem, specjalistą w obszarze bezpieczeństwa i budowania relacji z klientami. Jego zadaniem jest wsparcie sprzedaży zaawansowanych szkoleń IT dla klientów w Hiszpanii, Argentynie i Kolumbii.

Edgar Gomez Daza Hexcode

Edgar Gomez Daza posiada specjalistyczne doświadczenie w pracy dla czołowych firm technologicznych tj. Symantec oraz Elavon Merchant Services. Pracował jako tester aplikacji dla Microsoft oraz Lionbridge. Edgar jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Javeriana w Bogocie (Kolumbia). Biegle posługuje się językiem hiszpańskim, polskim i angielskim.

"Technologia nie zna granic, a zaawansowana wiedza specjalistyczna jest wszędzie wysoko ceniona. Nasi eksperci są rozpoznawalni na arenie międzynarodowej. Z Edgarem dotrzemy do rynków, które bardzo dynamicznie zmieniają się na naszych oczach. Nasi specjaliści prowadzą warsztaty w Azji Europie, Ameryce Północnej - bez problemu możemy je zorganizować także w Argentynie, Kolumbii, czy bliżej - w Hiszpanii. Edgar zna specyfikę rynków hiszpańskojęzycznych i sprawnie porusza się w tym środowisku." - powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń, w firmie Hexcode.

Oferowanie specjalistycznych szkoleń informatycznych klientom poza granicami kraju to jeden ze strategicznych kierunków rozwoju Hexcode. Firma rozwija także sprzedaż w Czechach.

W portfolio Hexcode znajdują się m.in. szkolenia z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury CQURE Academy, eksperckie warsztaty Microsoft SQL, warsztaty techniczne Oracle skierowane do administratorów, programistów oraz analityków danych, szkolenia poświęcone tematyce Microsoft Windows Server, Exchange Server, .NET, Visual Studio.

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved