Hexcode partnerem SQLDay!

Wspieramy wiedzę! SQLDay 2016 już w maju - Hexcode i Stowarzyszenie Polska Grupa Użytkowników SQL Server (PLSSUG) zapraszają do Wrocławia!

 

Hexcode, partner SQLDay 2016, zaprasza w terminie 16-18.05.2016 do Wrocławia!

SQLDay to jedna z największych w tej części Europy konferencji poświęcona bazom danych, analityce i Big Data. Chcesz wiedzieć więcej o SQL Server 2016? Na SQLDay czeka na Ciebie techniczna premiera SQL Server 2016 - prosto z rąk społeczności pasjonatów!

 

Logo _2016

SQLDay 2016 w liczbach:

3 dni wiedzy
6 całodniowych warsztatów
48 sesji w ramach równoległych ścieżek
400 pasjonatów technologii baz danych i Business Intelligence w jednym miejscu!

 

W tym roku organizatorzy obiecują jeszcze więcej atrakcji, niż w poprzednich latach. Nie przegap tego!

 

 Dlaczego warto? Sprawdź, co na ten temat mówią Marcin Szeliga i Paweł Potasiński!

 

Marcin Szeliga SQLDay Hexcode

Marcin Szeliga, prezes stowarzyszenia PLSSUG:

To, co wyróżnia organizowaną przez nas konferencję, to najlepszej klasy prelegenci, staranny wybór sesji, perfekcyjna organizacja i wyjątkowa, społecznościowa, atmosfera. Już teraz swój udział potwierdzili prelegenci ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Ukrainy, Rumunii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Słowenii i oczywiście Polski. Wśród nich 12 posiadaczy tytułu MVP, MCM i sześciu pracowników firmy Microsoft, w tym Principal Program Manager, Product Manager i Principal Technical Architect.

 

 

Paweł Potasiński SQLDay Hexcode

Paweł Potasiński, Product Manager, Microsoft:

SQLDay to wyjątkowe wydarzenie w naszej części Europy. Nie znam drugiej takiej konferencji, na której pasjonaci systemu SQL Server i technologii przetwarzania danych tworzyliby tak unikalną atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń i szerzeniu wiedzy technicznej. Dlatego z przyjemnością będę reprezentował firmę Microsoft na SQLDay 2016, pierwszej konferencji technologicznej z tyloma prezentacjami na temat SQL Server 2016.

 

Wiesz już, co zrobić? Sprawdź tematy sesji i zarejestruj się!

Co łączy Hexcode i SQLDay? Eksperci - zarówno u nas, jak i na SQLDay, spotkasz m. in. Łukasza Gralę i Grzegorza Stoleckiego. Zapraszamy!

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved