Hexcode współpracuje ze stowarzyszeniem ISSA Polska

W ramach współpracy z ISSA Polska (Information Systems Security Association), Hexcode przyznaje specjalne zniżki na szkolenie otwarte CQ Academy. Warsztaty prowadzone przez Paulę Januszkiewicz, wybitnego międzynarodowego eksperta security, odbędą się w kwietniu w Pradze oraz w czerwcu w Warszawie.

ISSA Polska

Członkowie ISSA Polska, którzy zarejestrują się na szkolenia do końca marca, otrzymają dodatkowy rabat łączący się z ofertą Early Bird (dający razem 25% od ceny standardowej). Mogą także skorzystać ze stałego rabatu 10% od cen standardowych, na wszystkie szkolenia otwarte w CQ Academy, które nie są objęte ofertami specjalnymi.

Hexcode jako wyłączny partner CQ Academy, realizuje program edukacyjny Security Expert 2.0, który umożliwia certyfikację kompetencji specjalistów w obszarze bezpieczeństwa IT. Warsztaty przeznaczone są dla inżynierów IT posiadających co najmniej 6-letnie doświadczenie zawodowe.

"Szkolenia CQ Academy to przede wszystkim najwyższy poziom merytoryczny i kompletna, praktyczna ścieżka edukacyjna dla doświadczonych specjalistów security. Szkolenia prowadzą eksperci bezpieczeństwa IT z unikalnym międzynarodowym doświadczeniem praktycznym. Najlepszą wizytówką CQ Academy jest oczywiście Paula Januszkiewicz, wielokrotny gość specjalny Microsoft Technology Summit oraz wielu konferencji związanych z bezpieczeństwem i hackingiem. Doceniamy działania ISSA Polska na rzecz wzrostu świadomości zagrożeń systemów IT wśród specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo infrastruktury. Nasz cel jest wspólny - CQ Academy także skupia się na szerzeniu wiedzy na temat bezpieczeństwa IT oraz przedstawieniu metod radzenia sobie z zagrożeniami." - powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń w firmie Hexcode.

Najbliższa polska edycja szkoleń CQ Academy jest zaplanowana w czerwcu w Warszawie. Szkolenia poprowadzi Paula Januszkiewicz, pentesterka, MCT, MVP Enterprise Security, Microsoft Security Trusted Advisor, osoba opiniotwórcza w obszarze bezpieczeństwa.

Pierwsze szkolenie będzie realizowane z tematyki Hardening Windows Infrastructure (09-11.06.2014) i będzie dotyczyć rozwiązywania problemów z infrastrukturą, działania systemu bezpieczeństwa wewnętrznego oraz optymalizacji zagrożeń środowiska IT poprzez konfigurację ustawień. Do omówienia niektórych zagadnień kursów wykorzystane będą metody: debugowanie jądra, wyszukiwanie Malware'ów, zagłębianie się w system BitLocker oraz automatyzacja procesu wzmacniania struktury systemu operacyjnego.

Szkolenie 360ᵒ Penetration Testing Course (12-13.06.2014) to jedyne tak intensywne szkolenie dla pentesterów na rynku. To intensywny warsztat opracowany na podstawie testów penetracyjnych oraz wiedzy ekspertów dotyczącej bezpieczeństwa na polu biznesowym i informatycznym. Wszystkie laboratoria, które są wykorzystywane podczas treningu, mają trzy poziomy trudności. Każde ćwiczenie opiera się na instrukcjach laboratoryjnych oraz wielu narzędziach - tradycyjnych oraz wyspecjalizowanych.

Wcześniej CQ Academy zaprasza na dwa szkolenia do Pragi: Hardening Windows Infrastructure (07-09.04.2014), 360ᵒ Penetration Testing Course (10-11.04.2014).

CQ Academy to program szkoleniowy skierowany do administratorów IT, administratorów sieci, architektów infrastruktury, specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, inżynierów systemowych, specjalistów IT, konsultantów ds. bezpieczeństwa infrastruktury IT, programistów aplikacji, pentesterów.

Program składa się z 4 ścieżek edukacyjnych odpowiadających różnym profilom zawodowym specjalistów IT: Security, Infrastructure, Developer oraz Web Technologies. Dwie pierwsze ścieżki obejmują 4 poziomy zaawansowania prowadzące do uzyskania, zależnie od wybranej opcji, tytułu Certified Security Specialist (CSSP), Certified Security Administrator (CSAD), Certified Security Engineer (CSEN), Certified Security Architect (CSAR). Pozostałe ścieżki składają się z 3 poziomów (CSSP, CSAD i CSAR).  Specjaliści, którzy w CQ Academy uzyskają stopień Architect, po odbyciu 2 dodatkowych warsztatów mogą otrzymać stopień Certified Infrastructure Security Master.

 

Zarejestruj się na szkolenie Hardening Windows Infrastructure

Zarejestruj się na szkolenie 360ᵒ Penetration Testing Course


Więcej o współpracy z ISSA Polska

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved