Maciej Pilecki - ekspert MS SQL Server w Hexcode

Maciej Pilecki, ceniony w Polsce i za granicą ekspert MS SQL Server, podjął współpracę z Hexcode. W październiku 2014 poprowadzi 3-dniowy intensywny warsztat Masterclass: Advanced SQL Server Performance Tuning - SQL Server 2012/2014 przeznaczony dla doświadczonych administratorów i developerów baz danych.

"W Hexcode stawiamy na autorskie zaawansowane szkolenia IT prowadzone przez ekspertów i jednocześnie najlepszych trenerów w branży. Dlatego bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić do współpracy Macieja Pileckiego, eksperta MS SQL. Maciek jest po prostu gwarancją jakości, jego warsztaty polecam doświadczonym administratorom i deweloperom baz danych, którzy szukają rozwiązań konkretnych problemów, którym oficjalne szkolenia autoryzowane pozostawiły niedosyt. Z wiedzą uzyskaną na warsztacie Advanced SQL Server Performance Tuning, uczestnicy rozwiną swoje umiejętności projektowania, utrzymania i rozwijania wydajnych baz danych." - powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń w firmie Hexcode.

Maciej Pilecki Hexcode

Warsztat Macieja Pileckiego będzie składał się z 8 modułów:

Module 1. Introduction to SQL Server Performance Tuning
Module 2. Hardware and OS Tuning
Module 3. Instance level Performance Tuning
Module 4. Understanding Waits and Queues
Module 5. Plan Compilation and Recompilation
Module 6. Query Tuning
Module 7. Index Tuning
Module 8. Parallelism and Performance

Maciej Pilecki jest pierwszym Polakiem i jednym z niewielu na świecie specjalistów posiadających tytuł Microsoft Certified Master z SQL Server 2008. Maciej to wieloletni MVP w zakresie MS SQL Server oraz Microsoft Certified Trainer (MCT).

Od wielu lat tworzy i rozwija rozwiązania bazodanowe, włącznie z systemami transakcyjnymi. Z jego doświadczenia korzystają firmy oraz instytucje w Polsce i za granicą, którym doradza, jak najefektywniej wykorzystywać bazy danych. Maciej Pilecki jest popularnym i wysoko ocenianym prelegentem na wielu zagranicznych konferencjach takich jak TechEd Europe, TechEd North America czy PASS Summit. Jest współorganizatorem konferencji SQL Day. Jego ulubione tematy to wewnętrzne działanie elementów SQL Server, takich jak SQLOS, Storage Engine czy Query Optimizer.

Dowiedz się więcej o szkoleniu.

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved