Ominął Cię wywiad z Paulą Januszkiewicz w „Czwórce”? Nic straconego! Posłuchaj rozmowy online!

W piątek 5 lipca 2013 roku Paula Januszkiewicz, światowej klasy ekspert od spraw bezpieczeństwa była gościem Kuby Marcinowicza w programie „Czwarty Wymiar” w Polskim Radiu „Czwórka”. We wrześniu 2013 Paula specjalnie dla Hexcode poprowadzi pierwszy w Polsce autorski warsztat Advanced Internet Information Services Management (IIS 8).

Wszystkich, którzy nie zdążyli włączyć swoich odbiorników radiowych o godzinie 17:00, gdy w studiu radiowej "Czwórki" gościła Paula Januszkiewicz, zapraszamy do odsłuchania wywiadu online.

Paula Januszkiewicz IIS 8 Hexcode

Dowiedz się, co o administratorach i bezpieczeństwie infrastruktury mówi Paula Januszkiewicz -legalna hakerka, jedna z dwóch osób w Polsce należąca do programu Microsoft Security Trusted Advisor. Paula jest także uznaną prelegentką światowych konferencji, m.in. TechEdNorthAmerica, TechEd Europe, CyberCrime Security Forum, Secure NASK, ARES. Regularnie uczestniczy w beta-testach systemów operacyjnych i oprogramowania skanującego. Paula Januszkiewicz jest również założycielką grupy Women In Technology, społeczności kobiet, które upowszechniają wizerunek kobiety jako pasjonatki i specjalistki w swojej dziedzinie. Paulę nieczęsto można spotkać w kraju, dlatego szczególnie cieszymy się, że znalazła czas przed wrześniowym szkoleniem na wywiad dla radiowej "Czwórki".

"Czwarty Wymiar", w którym Paula Januszkiewicz wystąpiła jako ekspert, emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00. Audycja dotyczy nieodkrytego świata nowych technologii.

Kolejną okazją do spotkania Pauli Januszkiewicz w Polsce będzie jej autorskie szkolenie Advanced Internet Information Services Management (IIS 8), które odbędzie się we wrześniu 2013 roku. Uczestnicy szkolenia poznają proces zaawansowanej konfiguracji IIS, konfigurację zabezpieczeń, zajmować się będą także zaawansowanym rozwiązywaniem problemów. Warsztaty dostarczą zaawansowanej wiedzy z zakresu zarządzania i konfiguracji serwerów Web i serwerów aplikacyjnych. Paula kieruje szkolenie do Administratorów IT, Specjalistów IT, Specjalistów ds. bezpieczeństwa infrastruktury. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Pauli i zgłoś się już dziś!

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved