Sławomir Paszek, ekspert baz danych Oracle, współpracuje z Hexcode

Hexcode współpracuje ze Sławomirem Paszkiem, certyfikowanym specjalistą z obszaru baz danych Oracle. Do jego zadań należy przygotowywanie i prowadzenie warsztatów SQL dla analityków, testerów i użytkowników końcowych oraz szkoleń optymalizacyjnych skierowanych do zaawansowanych użytkowników baz danych Oracle.

Sławek Paszek_Hexcode

Sławomir Paszek posiada specjalistyczne doświadczenie w analizie, projektowaniu i tworzeniu systemów opartych o bazę danych Oracle. Jest absolwentem informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował między innymi dla takich firm jak: PZU Życie, Wind Telecom S.A., Polkomtel. Obecnie jest współwłaścicielem firmy SoftPoland S.C.

W Hexcode stawiamy na autorskie, specjalizowane szkolenia IT prowadzone przez ekspertów i jednocześnie najlepszych trenerów w branży. Dlatego bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić do współpracy Sławomira Paszka, certyfikowanego specjalistę i trenera Oracle. Podczas jego warsztatów uczestnicy otrzymają wiele cennych informacji i wskazówek dotyczących funkcjonowania środowiska baz danych Oracle. Sławek to specjalista i profesjonalista, opiera się nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim prezentuje szereg praktycznych przykładów. - powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń w Hexcode.

Hexcode systematycznie powiększa ofertę szkoleniową. W tej chwili oferuje warsztaty z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury CQURE Academy, eksperckie warsztaty Microsoft SQL, szkolenie poświęcone tematyce Microsoft Windows Server, Exchange Server, .NET, Visual Studio. Warsztaty techniczne Oracle skierowane do administratorów, programistów oraz analityków danych.

Zespół Hexcode tworzą o specjaliści, których wiedza potwierdzona jest zarówno licznymi certyfikatami, jak i wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich nieustannie doskonali swoje umiejętności, dzięki czemu usługi szkoleniowe prowadzone są na najwyższym poziomie.

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved