Eksperci baz danych

Doświadczenie w projektach dla międzynarodowych Klientów oraz kompleksowa wiedza, poparta certyfikatami. To wszystko cechuje naszych ekspertów baz danych. Poznaj Maćka, Łukasza, Grzegorza i Sławka!

Sprawdź naszą ofertę eksperckich warsztatów z baz danych!


Hexcode _Łukasz Grala _BI Data Analytics Bazy Danych

Łukasz Grala

Prelegent na licznych konferencjach, między innymi Microsoft Technology Summit, SQLDay, SQLDay Lite, Expertsummit, AnalyticsConf, TimeForSharePoint, C2C, Developer Codecamp, Azure Bootcamp, a także na dziesiątkach konferencji specjalistycznych, biznesowych i naukowych. Ekspert w strefach ATE między innymi na TechED, MTS, SQLDay. Zawodowo architekt rozwiązań platformy danych i Business Intelligence w firmie TIDK, specjalizującej się w rozwiązaniach platformy danych, Business Intelligence i zaawansowanej analityce. Od 2010 roku Microsoft MVP w kategorii Data Platform. Trener, autor szkoleń i warsztatów, wykładowca akademicki.

Naukowo związany z Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej (tematyka baz danych, hurtowni danych, eksploracji danych i uczenia maszynowego).

Posiada liczne certyfikaty, w tym wszystkie z baz danych, SQL Server 2005/2008/2008R2/2012/2014 i Business Intelligence. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Polish SQL Server User Group PLSSUG. Lider w oddziale poznańskim PLSSUG.
Certyfikaty: MCT, MCSE, MCSA, MCITP, MCSA, MCP, MTA

 


Maciej Pilecki Hexcode


Maciej Pilecki

Ekspert SQL Server, pierwszy Polak i jeden z niewielu specjalistów na świecie z tytułem Microsoft Certified Master z SQL Server.

Doświadczenia Maćka to przede wszystkim opracowywanie oprogramowania dla klientów na całym świecie. Pracował także jako administrator sieci i konsultant bezpieczeństwa IT. Specjalizacja Maćka Pileckiego to opracowywanie wydajnych aplikacji i baz danych, wysoka dostępność, bezpieczeństwo i administracja. Jest konsultantem firm na całym świecie, oprócz tego jest cenionym prelegentem największych konferencji międzynarodowych związanych z SQL Server i rozwojem aplikacji. W Polsce jest współorganizatorem i prelegentem konferencji SQL Day i DeveloperDays.

Wybrane tytuły i certyfikaty Maćka:
Microsoft Certified Trainer (MCT), Microsoft Certified Master (MCM): Microsoft SQL Server 2008, SQL Server Most Valuable Professional (MVP).

 

 

 

Grzegorz Stolecki

Grzegorz Stolecki

Ekspert w dziedzinie Business Intelligence posiadający ponad 20 lat doświadczeń. Pracował jako architekt, developer i trener. Obecnie zajmuje się projektowaniem specjalizowanych rozwiazań analityczno-raportujących dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi służącymi do planowania finansowego oraz budżetowania.

Ulubione zajęcie Grzegorza to praca z modelami, raportami i kostkami OLAP, które sprawiają swoim użytkownikom i twórcom problemy strukturalne i wydajnościowe, szczególnie tam, gdzie potrzebne jest stworzenie czegoś uważanego za niemożliwe do realizacji.

Aktywny prelegent i uczestnik spotkań oraz konferencji organizowanych przez Polish SQL Server User Group. Siedmiokrotnie nagradzany prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional w kategorii SQL Server oraz Data Platform.


 

Potrzebujesz w swojej firmie wsparcia eksperta? Powiedz nam o tym!


© 2012 HEXCODE All Rights Reserved