O nas

Hexcode to ludzie, którzy lubią to, co robią. Członkowie naszego zespołu mają nawet kilkunastoletnie doświadczenie w swoich specjalizacjach.

Tworzymy zespół z wieloletnim doświadczeniem z największych informatycznych ośrodków szkoleniowych w Polsce, zarówno od strony trenerskiej, jak i menadżerskiej. To pozwala nam wierzyć, że możemy wprowadzić nową jakość na rynku szkoleń informatycznych. Dla nas nie jest ważne, czy zgłaszasz na szkolenie 100 osób, czy może tylko 2. Każde zgłoszenie traktujemy tak samo poważnie, dla każdego staramy się znaleźć propozycję, która zadowoli obydwie strony.

Pomagamy zrozumieć

Szkolimy z pasją, ale dla bardziej dociekliwych - mamy też certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje. Niektórzy z nas mają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sięgające wersji MS Office 97, to daje nam przewagę w szkoleniu pracowników z dłuższym stażem.

Współpracujemy z najlepszymi - MVP, międzynarodowi eksperci IT szkolą u nas!

Programujemy

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe oparte o ASP .NET. Specjalizujemy się we wsparciu procesów zachodzących w Departamentach Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nasi programiści i analitycy mają doświadczenie praktyczne i wiedzę na temat charakteru pracy tego typu jednostek organizacyjnych. Dzięki temu oprócz samego rozwiązania informatycznego, dostarczamy także wiedzę na temat dobrych praktyk z danego obszaru biznesowego.

 

MISJA

Wspierać Klientów w podnoszeniu efektywności pracowników poprzez dostarczanie umiejętności - szkoleń i konsultacji oraz rozwiązań technologicznych - zawsze na poziomie przewyższającym oczekiwania Klienta.

NASI KLIENCI

Od lat świadczymy usługi B2B - odbiorcami szkoleń są banki i inne instytucje finansowe, administracja publiczna, firmy telekomunikacyjne. Mamy bogatą praktykę, dzięki której możemy brać udział w dużych i wyspecjalizowanych projektach szkoleniowych.

ADRESACI OFERTY

Zbudowanie jak najbardziej jednolitej grupy szkoleniowej, zarówno pod kątem poziomu wiedzy, jak i wykonywanej pracy, jest podstawą do sukcesu szkolenia. Dlatego szkolimy przede wszytkim w formule zamkniętej.

Adresatami naszych usług są duże przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, centra usług wspólnych i instytucje administracji publicznej. Cenimy wymagającyh Klientów, którzy są zaangażowani w realizowane przez nas usługi.

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved