Cloud Identity

Czyli wszystko, co wiedzieć należy o integracji z usługami w chmurze, na przykładzie Azure i Office 365.

Zapoznaj się z warsztatami eksperckimi Tomasza Onyszko.

Środowisko usług firmy już dawno wyszło poza ograniczenia fizyczne sieci lokalnej. Pracownicy mobilni, aplikacje hostowane i wynajmowane w modelu SaaS - to wszystko wymaga od nas elastyczności i zapewnienia bezpiecznego i wygodnego uwierzytelnienia dla użytkowników niezależnie od sieci i urządzenia, w której pracują. Całość nazywana jest hybrid identity. To tyle, jeżeli chodzi o nazwę - a co z praktyką?

Przyjdź na nasz warsztat i dowiedz się, jak praktycznie zaplanować i wdrożyć rozwiązanie od początku do końca!

W ramach warsztatu praktycznie przedstawimy zagadnienie integracji sieci firmowych z zewnętrznymi usługami dostawców tożsamości oraz aplikacjami. Jak zbudować rozwiązanie pozwalające naszym użytkownikom pracować z aplikacjami SaaS? Jak udostępnić usługi dla naszych dostawców? Jak zarządzać użytkownikami zewnętrznymi i ich tożsamością w kontekście naszych aplikacji różnych dostawców?

Tomasz Onyszko_Hexcode

 

Całość zagadnienia zostanie zobrazowana na przykładzie wdrożenia rozwiązania w przykładowym środowisku firmowym.

 

Warsztat prowadzi:

Tomasz Onyszko

Architekt i ewangelista w Predica z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nierozłącznie związał swoją zawodową tożsamość z tematem tożsamości cyfrowej. Uznany prelegent na konferencjach TechED, Microsoft Technology Summit, The Experts Conference i niezliczonej liczbie konferencji społecznościowych. Od wielu lat zaangażowany w społeczność związaną z technologią. Wielkrotnie nagradzany tytułem Most Valuable Professional, MVP).

Masterclass: Cloud Identity

5250 PLN netto

Czyli wszystko, co wiedzieć należy o integracji z usługami w chmurze, na przykładzie Azure i Office 365
Cena standardowa: 5250 PLN netto/osob...

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved