Materiały szkoleniowe

Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, aby budować idealne materiały szkoleniowe. Nasza praca nad zawartością merytoryczną materiałów jest ciągła - staramy się na bieżąco reagować i adaptować je do zmieniających się potrzeb Klientów.
Do podręcznika, który otrzymasz na szkoleniu, na pewno będziesz chętnie zaglądać także po powrocie do biura, aby przypomnieć sobie wykonanie niektórych czynności lub powtórzyć ćwiczenie wykonywane w trakcie zajęć.

Uczestnicy najpopularniejszych szkoleń korzystają z autorskich materiałów szkoleniowych. Materiały są zbudowane w oparciu o schemat:

Teoria - Przykład - Samodzielne ćwiczenie

Oszczędzamy słowa - pokazujemy szczegółowo funkcjonalność aplikacji na przykładach, a Ty wykonując ćwiczenie - zapamiętujesz.

W Hexcode stawiamy na konkretne podstawy merytoryczne, dlatego inwestujemy w skatalogowanie własnej, autorskiej bazy wiedzy, na podstawie której budowane są materiały szkoleniowe. Materiały szkoleniowe opracowują najlepsi trenerzy MCT (Microsoft Certified Trainer), z najbogatszym doświadczeniem szkoleniowym, zgodnie z programami oferowanych kursów. Wszystkie zagadnienia są przedstawiane na praktycznych przykładach. Materiały szkoleniowe są opracowywane dla różnych wersji oprogramowania.

Tworzymy dedykowane materiały nie tylko z zakresu naszej oferty szkoleninowej, ale także z narzędzi, których używasz w codziennej pracy. Mamy doświadczenie w tworzeniu materiałów w języku polskim, angielskim, czeskim i rosyjskim.

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved