Wybierz Hexcode

Na współpracę z nami decydują się korporacje, instytucje finansowe, urzędy i instytucje publiczne.

Mamy olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń informatycznych. Znamy technologie Microsoft od podszewki. Zajęcia prowadzimy w przystępny sposób, angażując uwagę uczestników. Dostarczamy umiejętności, nie teorię!

Hexcode to nie tylko szkolenia tradycyjne, chociaż to jest sposób przekazywania wiedzy, który daje olbrzymią satysfakcję naszym Klientom i trenerom. Hexcode to także szkolenia e-learning, blended learning oraz internetowe aplikacje dedykowane.

Naszą siłą jest nasz potencjał intelektualny. Wiemy - z naszą wiedzą możemy robić to, co nam się podoba. Możemy skracać, rozbudowywać materiał - nasze szkolenia zawsze pozostaną merytorycznie spójne. Jeśli są sprawy z zakresu danej aplikacji, z którymi Twoi pracownicy sobie nie radzą, powiedz nam o tym przed szkoleniem, a my pomożemy im rozwiązać ich problemy.

Jeśli chcesz, by szkolenia były osadzone w codziennej pracy, poświęć nam trochę czasu przed szkoleniem, przygotujemy ćwiczenia na Twoich przykładach. Jeśli wdrażasz systemy dedykowane dla Twojej firmy lub instytucji, wykorzystaj nasz warsztat trenerski - przygotujemy i przeprowadzimy kompleksowe szkolenie z Twojej aplikacji.

Kiedy już podejmiesz decyzję, że to my zajmiemy się szkoleniem Twoich pracowników, możesz odetchnąć z ulgą. To dobry wybór - udowodnimy Ci to przekazując Ci raport z ewaluacji szkolenia.

© 2012 HEXCODE All Rights Reserved